Kopírovanie

Kopírujeme farebne aj čiernobielo do formátu A3 na viacerých čiernobielych a farebných kopírkach, z ktorých niektoré sú automatické, s obojstranným podávačom originálov a duplexnou jednotkou. To zaručuje, že aj pri väčšom množstve obojstranných dokumentov vybavíme Vašu zákazku za pár minút. Dokážeme tiež zväčšiť a zmenšiť Vaše dokumenty, urobiť z jednostranných obojstranné a naopak, vytlačiť 2, alebo 4 strany na jednu a pod.

Naše farebné kopírky dokážu kopírovať aj tlačiť na papier do gramáže až 300g/m2 rýchlosťou až 25 strán za minútu, čiernobiele pracujú s papierom do 160g/m2 a rýchlosťou 20 strán za minútu.

Laminovanie

Obojstranné laminovanie do formátu A3

  • chráni Vaše dokumenty pred vodou, vlhkosťou, znečistením a mechanickým poškodením
  • laminovacie fólie 80, 100 a 125 mic
  • matné a lesklé lamino

Použitie:

  • jedálne a nápojové lístky, diplomy, certifikáty, informačné tabuľky, návody, pozvánky, mapy, fotky...
  • neštandardné formáty Vám na požiadanie orežeme

Viazanie bakalárskych, diplomových  a  dizertačných prác

Študenti POZOR! Ponúkame Vám tlač a väzbu diplomových (bakalárskych, dizertačných) prác za výhodné ceny.

Príďte si k nám zviazať Vašu diplomovú prácu a vyberte si z rôznych farebných prevedení. Ponúkame Vám hrebeňovú, kovovú, krúžkovú a knižnú väzbu Vašich dokumentov.

Skenovanie

Skenujeme dokumenty farebne aj čiernobielo až do formátu A3. Zoskenované dokumenty Vám uložíme vo formáte jpg, alebo pdf na akýkoľvek nosič podľa Vašej požiadavky - CD, DVD, DVD-RAM, pamäťovú kartu, USB kľúč. Obrázky je možné tiež jednoducho upraviť - orezať, otočiť, zmeniť veľkosť a pod.

Hrebeňová väzba

Dokumenty formátu A4, alebo A3 na šírku si môžete dať u nás zviazať hrebeňovou väzbou. Môžete si vybrať z viacerých typov a farieb hrebeňov, predných priesvitných a zadných pevných strán. Pri použití špeciálnych oválnych hrebeňov viažeme dokumenty až do objemu cca 450 stán!

Výhodou hrebeňovej väzby je možnosť rýchleho rozpojenia a výmeny, resp. doplnenia listov do dokumentu. Ak potrebujete väzbu rozoberať svojpomocne, je vhodné použiť na spojenie dokumentov násuvnú lištu.

Ak hľadáte najlacnejšie riešenie spojenia dokumentov je k dispozícii spinkovačka. U nás aj špeciálna, ktorá bez problémov spojí viac než 50 listov papiera veľmi silným spojom.

Ak požadujete vysokú odolnosť, profesionálny reprezentatívny vzhľad a dokument nebude už potrebné rozoberať, doporučujeme použiť na zviazanie kovovú krúžkovú väzbu.

Kovová krúžková väzba

Popri klasickej plastovej hrebeňovej väzbe ponúkame aj krúžkovú väzbu kovovými hrebeňmi. Touto väzbou je možné zviazať dokumenty formátu A4, alebo A3 na šírku a samozrejme všetky menšie, prípadne atypické rozmery. Touto technikou viažeme dokumenty do hrúbky cca 120 strán 80g papiera.

Výhodou kovovej krúžkovej väzby je hlavne odolnosť pri častom listovaní a možnosť otáčať strany o 360°.

Tento typ väzby je vhodný najmä na kalendáre, jedálne lístky, katalógy a ďalšie dokumenty, ktoré sa budú častejšie používať a nebude potrebné ich rozoberať.

V prípade, že je potrebné v dokumente občas strany vymeniť, alebo preorganizovať a nepoužíva sa príliš intenzívne, je vhodnejšie použiť väzbu plastovými hrebeňmi.

© 2022 Vinárstvo Hronský. Hlavné námestie 5, Bratislava, 811 01. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky